Atmaca Turizm

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

 

ATMACA TURİZM 17 Temmuz 2017 tarihinde Atmaca Organizasyon Turizm Doğa Sporları Eğitim Tic. Ltd. Şti adı altında kurulan şirketimiz,18 Ekim 2017 tarihinde Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin A-10392 işletme belgesine sahip EYÜP HOCA TURİZM SEYAHAT ACENTASI olarak; turizm mevzuatına uygun, müşteri istek, ihtiyaç ve beklentilerini doğrultusunda kaliteli ve dürüst hizmet anlayışı ile faaliyetlerine başlamıştır.

 

Atmaca Turizm henüz çok genç olmasına rağmen, doğayla kültürü birleştirme ve yapılmamış olanı yapma konusunda kendini kanıtlamıştır. Klasikleşmiş rotalarda verdiği profesyonel hizmete ek olarak cennet ülkemizde ve tüm dünyada bilinmeyen saklı cennetleri keşfederek yenilikçi ve ilerici anlayışla birlikte her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

 

FARKIMIZ

 

Kurumsal profesyonellik ve amatör ruhun heyecanını birleştirerek müşteri memnuniyeti ve hassasiyeti üzerine kusursuz hizmet anlayışımız ile kurulduğumuz günden beri titiz ve özverili çalışmamızı devam ettirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti üzerine planladığımız bütün turlarımızda her sezon sürekli çalıştığımız oteller, son model konforlu turizm paket araçlar, rehberler ve kaptanlar ile birlikte sorun çıkma olasılığını minimuma indirerek, aidiyet duygusuna sahip personelimizle işimizi olabilecek en doğru seviyenin de üzerinde tutma hedefiyle her geçen gün daha da ileriye gitmekteyiz. Tüm turlarımız %100 olarak kendi operasyonumuz olduğu için müşterilerimize verilen sözlerin tur esnasında yerine getirilmemesi durumu asla söz konusu değildir. Atmaca Turizm olarak tur programlarımızda vaat ettiğimiz her şey tur esnasında yerine getirilir.

 

KAYAK VE KIŞ TURLARI

 

Atmaca Turizm olarak misafirlerimize dört mevsim kesintisiz hizmet vermenin mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Kış boyu Turistik Doğu Ekspresi ve trenli turlarımız ile kış boyu beyaz gelinliğini giymiş Doğu Anadolu’yu keşfetmeye çıkıyoruz. Kış kültür turlarımız haricinde Ankara’da kayak turları operasyonunda sektörün bir numaralı firması olduğumuzu belirtmekten mutluluk duyarız. Ankara’nın en uzman, genç, dinamik ve son derece profesyonel kadrosu ile her yıl üç aylık sezon boyunca 12 yıllık tecrübemizle Erciyes, Ilgaz, Kartalkaya ve Sarıkamış’a düzenlediğimiz turlarımız ile sezon boyu 2500’ün üzerinde misafirimize kusursuz hizmet vermekteyiz. Erciyes bölgesinde bir numaralı acenta olarak her hafta sonu ve hafta içi back-to-back kesin kalkışlı turlarımız, sömestr çocuk kayak kamplarımız, yılbaşı turlarımız, münferit otel ve tatil satışlarımız, havalimanı transferleri vb. ile bölgedeki tüm tesisler ile olan anlaşmalarımız sayesinde misafirlerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

 

YURT İÇİ KÜLTÜR TURLARI

 

Doğası ve tarihiyle Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz, Bursa'sıyla İstanbul'uyla Marmara, her Türk evladının mutlaka gitmesi gereken manevi ruhuyla Çanakkale, mitolojisiyle Ege, masmavi sularıyla Akdeniz, tarihin sıfır noktasından günümüze kadar ulaşan mirasıyla GAP ve eşsiz tarihiyle Doğu Anadolu bölgelerini yani Türkiye’mizin her karış toprağını adım adım misafirlerimizle buluşturmak için profesyonel ve kusursuz hizmet anlayışımız ile durmaksızın çalışıyoruz.

 

YURT DIŞI KÜLTÜR TURLARI

 

Avrupa’dan Afrika’ya, Afrika’dan Asya’ya, Asya’dan Amerika’ya dünyayı tanımak için sayısız turlarla sizler için en doğru rotayı keşfetmek ve unutulmaz hatıralar biriktirmek için profesyonel ve kusursuz hizmet anlayışımız ile 10’dan fazla ülkede anlaşmalı partnerlerimizle birlikte durmaksızın çalışıyoruz.

 

SEMİNER – KONGRE – ORGANİZASYON (M.I.C.E.)

 

Atmaca Organizasyon Turizm olarak satışlarınızı arttırmak müşterilerinizi daha yakından tanıyabilmeniz için kusursuz bayii toplantısı,(M.I.C.E.)  kongre, seminer programlarımızla, rent a car hizmetimizle sizlere en iyisini ve en kusursuzunu en uygun fiyata sunmak için çalışıyoruz. Türkiye ve yurt dışında eğitimler, kongreler, seminerler, sempozyumlar, yıllık olağan genel kurullar, fuar organizasyonu, danışmanlık, otel rezervasyonları yapmaktayız. Müşterilerimizin istek, arzu ve beklentilerini en iyi çözüme kavuşturarak ne istediğinizin bilinciyle hareket etmekteyiz. Müşterilerimize uygulanabilir ve etkili fikirlerle fark yaratmanızı sağlarız. Çalışma hayatı boyunca dürüstlükten daha önemli bir şey yoktur. Müşterilerimiz ile tedarikçilerimiz arasında hiçbir şekilde doğruları söylemekten kaçınmayız. Yaptığımız iş en doğru şekilde yaparak mükemmel bir sonuç çıkarmak için çabalıyoruz.

 

UZMAN KADROMUZ

 

Atmaca Turizm olarak yurt içi ve yurt dışında her türlü ihtiyaç ve operasyona Ankara’nın en uzman, genç, dinamik ve son derece profesyonel kadrolarından biriyle cevap vermeye devam ediyoruz. Tüm turlarımızda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, çalıştıkları bölgede uzman, deneyimli, dinamik ve ilgili kokartlı rehberlerimizle memnuniyet oranını en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Tüm turlarımızda rotalara hâkim, turizm kültürü ile yetişmiş, ilgili, genç ve dinamik kaptanlarımız ve eksiksiz hizmetleri ile muavinlerimiz her zaman en güvenli ve konforlu yolculuğu sağlamak için çalışmaktadırlar.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.